2010 Roster

NAME HT EVENT(S) YEAR HOMETOWN (LAST SCHOOL)
Alex Butler 5-11 Throws SR Orange, Calif. (El Modena HS)
Deleon Carter 6-1 Hurdles RS FR Bakersfield, Calif. (West HS)
Reindell Cole 6-3 Jumps JR Las Vegas, Nev. (Desert Pines HS)
Derek Cooper 6-2 Throws SR Las Vegas, Nev. (Desert Pines HS)
Joel Darden 5-11 Sprints FR West Hills, Calif. (Taft HS)
Eric Fremd 6-0 Jumps SR Fremont, Calif. (Sacramento CC)
Chris Fuller 6-2 Throws SR Manteca, Calif. (Casa Roble HS)
Miguel Galvez 5-9 Distance JR Pacoima, Calif. (LA Valley College)
Hector Gamboa 5-11 Distance FR North Hollywood, Calif. (Birmingham HS)
Daniel Garcia 5-11 Distance RS FR Sylmar, Calif. (Sylmar HS)
Eduardo Garcia 5-7 Distance RS FR Burbank, Calif. (Burroughs HS)
Lance Gonzales 5-11 Multi-Events SR Murrieta, Calif. (Riverside CC)
Marvin Gonzales 5-9 Distance SO Pacoima, Calif. (San Fernando HS)
Masis Hagobian 5-8 Distance RS FR Modesto, Calif. (Fred C. Beyer HS)
Awet Hagos 6-5 Jumps/Multi-Events SR Los Angeles, Calif. (Beverly Hills HS)
Hunter Hays 6-1 Distance FR Northridge, Calif. (Oaks Christian HS)
Gustavo Hernandez 5-8 Distance SO North Hills, Calif. (Monroe HS)
Bradley Ike 6-1 Sprints SR Pomona, Calif. (Diamond Ranch HS)
Thomas Johnson 6-1 Jumps JR Lancaster, Calif. (Antelope Valley HS)
Brandon Linton 5-4 Sprints FR Moorpark, Calif. (Moorpark HS)
Dawaun Lucas 5-4 Sprints FR Compton, Calif. (Lakewood HS)
Tawaun Lucas 5-5 Sprints FR Compton, Calif. (Lakewood HS)
Tawei Ma 5-3 Distance JR Port Hueneme, Calif. (Rio Mesa HS)
Adam Marvin 5-8 Sprints SR Alameda, Calif. (St. Mary's College HS)
Robert Mestas 5-11 Throws SR Sylmar, Calif. (College of the Canyons)
Tyler Milton 6-3 Throws FR Compton, Calif. (Mayfair HS)
Owen Morse 6-1 Multi-Events/Jumps SR Victorville, Calif. (Silverado)
Alex Murphy 6-0 Throws JR Shoreline, Wash. (Glendale CC)
Itva Oiyemhonlan 6-1 Jumps RS FR Hayward, Calif. (Logan HS)
Juan Olea 5-11 Distance JR Sylmar, Calif. (Sylmar HS)
Anthony Orozco 6-1 Pole Vault SR Union City, Calif. (James Logan HS)
David Perez 5-10 Hurdles JR San Fernando, Calif. (Glendale JC)
James Poet 6-1 Throws JR La Canada, Calif. (Glendale CC)
David Reid 6-1 Sprints JR Fenton, Mo. (Sacramento CC)
Robert Robinson 6-5 Multi-Events/Jumps SR Los Angeles, Calif. (Santa Monica HS)
Eugene Sanchez 5-10 Sprints JR North Hills, Calif. (Monroe HS)
Fredy Santizo 5-8 Sprints JR North Hills, Calif. (L.A. Valley College)
Ben Santos 5-8 Sprints SR Galt, Calif. (Sacramento CC)
Joshua Schroder 5-10 Pole Vault JR Hollister, Calif. (San Benito HS)
Mark Simpson 6-3 Distance JR Hesperia, Calif. (Riverside CC)
Jonathan Talkington 6-5 Multi-Events SO Grand Prairie, Texas (South Grand Prairie HS)
Nic Taylor 5-10 Sprints SR Hayward, Calif. (San Francisco CC)
Jared Thomas 6-1 Sprints JR Lancaster, Calif. (Antelope Valley CC)
Matt Todd 5-8 Pole Vault SR Walnut, Calif. (Mt. San Antonio JC)
Michael Tull 6-4 Throws RS SO Fallbrook, Calif. (Fallbrook HS)
De'Shawn Waters 6-0 Sprints SR Hercules, Calif. (San Francisco CC)
Michael Woodham 6-2 Hurdles SO Phoenix, Ariz. (Mountain Pointe HS)
Zabi Zakidian 5-11 Distance RS FR Reseda, Calif. (Reseda HS)

Coaches

Don Strametz - Director of Track & Field
Avery Anderson - Associate Director of Track & Field
Bridget Pearson - Assistant Coach
Seilala Sua - Assistant Coach